Služby > Osobné stretnutie

Osobné stretnutie

Za pomoci vhodne zvoleného profesionálneho agenta-volavky, pripravíme osobné stretnutie, počas ktorého preveríme, či je váš partner/partnerka neverník. Vy od nás získate audiovizuálny materiál zo stretnutia, podľa ktorého sa ľahko rozhodnete, či je pre vás zrovna ten pravý/pravá. * Služba je dostupná aj pre páry rovnakého pohlavia.


Postup:

1 Ako prvé vyplňte prosím dotazník nižšie, aby sme sa zoznámili s vaším prípadom. 2 Obdržíte potvrdzovací email o prijatí objednávky. Následne vám do 24 hodín emailom zašleme potvrdenie o schválení objednávky a informáciami k platbe. 3 Starostlivo vyberieme najvhodnejšieho agenta–volavku pre váš prípad. 4 Agent–volavka preverí vášho partnera. 5 Odošleme vám kompletný audiovizuálny záznam, na základe ktorého sa sami rozhodnete, či je váš partner/partnerka ten pravý pre spoločnú cestu životom.

Prosím vyplňte

Vaše údaje

Dôvod objednania služby


Nižšie prosím popíšte prečo si našu službu objednávate ? Máte podozrenie ?

Údaje vášho partnera/partnerky

Sociálne siete


Uveďte prosím sociálne siete na ktorých sa váš partner/partnerka nachádza a priložte url adresu k ich profilu na týchto sieťach

Ďalšie informácie


Sem prosím uveďte akékoľvek ostatné informácie, ktoré môžu byť nápomocné k prevereniu vášho partnera/partnerky. Medzi takéto informácie patrí napríklad denný harmonogram, kde pracuje a podobne. Ak môžete prosím priložte fotografiu.